+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

Підписуйтесь на нас: 


Український фонд стартапів (УФС) і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) надають гранти до 25 000 доларів США для проєктів на стадії Pre-seed та до 50 000 доларів США — на стадії Seed

Illustration

Український фонд стартапів разом з Western NIS Enterprise Fund запускають Грантову програму для підтримки українських технологічних компаній з загальним бюджетом 2.5 мільйони доларів США


ДЕДЛАЙН: до 31.12.2025ДЕ: вся УкраїнаДо участі в Грантовій програмі допускаються заявники, що сумарно відповідають наступним критеріям:
- Зареєстровані у встановленому законом порядку суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту.- Відсутність інвестицій, грантових коштів або державної допомоги, що перевищують 500 000 доларів США в еквіваленті за весь період діяльності.- Сукупний дохід не перевищує 500 000 доларів США в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.- Заявник фактично не перебуває і не здійснює діяльність на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України, а також не входить в санкційний список та не є об’єктом спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.

Ініціатива спрямована на активний розвиток інновацій, економічне підсилення країни та підвищення глобальної конкурентоспроможності українських проєктів. У рамках програми планується виділити загальну суму 2.5 мільйони доларів США на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.
За останні роки Україна закріпилася на міжнародній арені як країна з колосальним інноваційним потенціалом. Навіть в умовах війни Україна посіла 55 місце в рейтингу Глобального інноваційного індексу в 2023 році, що на 3 позиції вище минулорічного результату.
УФС з WNISEF прагнуть, щоб кількість успішних українських стартапів постійно зростала, здобуваючи міжнародне визнання, тому спільно запустили Грантову програму. Український фонд стартапів візьме на себе відповідальність за керування та впровадження ініціативи, в той час, як Western NIS Enterprise Fund виступатиме фінансовим партнером, забезпечуючи необхідними ресурсами для успішної реалізації проєкту.
Програма надасть можливість отримати грант до 25 000 доларів США для проєктів на стадії Pre-seed та до 50 000 доларів США — на стадії Seed. Свого часу схожою можливістю скористалися такі стартапи як Esper Bionics, Upswot, Finmap, Zeely, Mate Academy, Harmix, а сьогодні ці компанії відомі у всьому світі.
Орієнтовно планується профінансувати 74 команди, з яких: - на стадії pre-seed з загальною сумою до 25 000 доларів США – 48;- на стадії seed з загальною сумою до 50 000 доларів США – 26.Термін реалізації програми: до 31 грудня 2025 року.
Повний перелік вимог та процедура подачі заявок доступні за посиланням. 
ДОВІДКОВО:Український фонд стартапів спільно з Western NIS Enterprise Fund об’єднують зусилля, щоб забезпечити підтримку та розвиток стартап-екосистеми в Україні через Грантову програму підтримки проєктів. Ця програма надає фінансову підтримку та ресурси для українських технологічних компаній з проєктами на ранніх стадіях для стимулювання їхнього росту та розвитку. УФС є відповідальним за керування та впровадження даної грантової програми, а Western NIS Enterprise Fund виступає фінансовим партнером, сприяючи успішній реалізації програми.

Image placeholder

- замовити послугу-

У НАС МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПОВНОГО СУПРОВОДУ У ПОДАЧІ НА ДАНИЙ ГРАНТ

До послуг входить: консультування по всім питанням, підготовка проектної документації, подача заявки.Вартість послуг: 10 000 грн + 5% від суми грантуЗалиште заявку для замовлення послуги ТУТ:

Дякуємо!

Ми незабаром зв'яжемося з Вами.

Can't send form.

Please try again later.

Made with