+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

Підписуйтесь на нас: 


Послуга реєстрації ФОП

Зареєструйте ФОП легко та швидко з нашою допомогою!

Послуга реєстрації ФОП призначена для підприємців, які цінують свій час та хочуть швидко розпочати власний бізнес без зайвих зусиль. Ми надаємо комплексний підхід, що включає всі необхідні етапи для старту вашої діяльності як ФОП.

У вартість послуги входить:

1. Підбір КВЕДів: ми допоможемо вам вибрати оптимальні коди видів економічної діяльності (КВЕД), що ідеально підходять саме для вашого бізнесу. Правильний вибір КВЕДів є ключовим для мінімізації податкових витрат та уникнення можливих проблем з податковими органами у майбутньому.
2. Визначення групи оподаткування: ми аналізуємо вашу діяльність та рекомендуємо найбільш вигідну групу оподаткування. Це дозволить вам скористатися податковими пільгами та мінімізувати податкові платежі.
3. Реєстрація ФОП через портал "Дія": ми виконуємо всі процедури реєстрації ФОП в онлайн-режимі через державний портал "Дія". Це забезпечує швидку та безпечну реєстрацію вашого бізнесу без необхідності відвідувати державні установи особисто.

Наша команда професіоналів забезпечить підтримку на кожному етапі реєстрації та допоможе вам уникнути помилок у процесі оформлення документів. Ми прагнемо зробити процес реєстрації ФОП максимально простим і зручним для вас, дозволяючи зосередитись на розвитку вашого бізнесу. Зверніться до нас сьогодні, щоб розпочати свій шлях до успішного підприємництва без зайвих зусиль та бюрократії!
Для замовлення послуги, будь ласка, залиште заявку нижче. Ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити всі деталі та відповісти на будь-які ваші запитання.

Image placeholder

- замовити послугу-

РЕЄСТРАЦІЯ ФОП

Вартість послуги: 1000 грнУ вартість входить: підбір КВЕДів та групи оподаткування під Вашу діяльність, реєстрація ФОП через портал Дія.

Дякуємо!

Ми незабаром зв'яжемося з Вами.

Can't send form.

Please try again later.

Made with