+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

Підписуйтесь на нас: 


500 000 ДОЛАРІВ США ДЛЯ ЛОГІСТИЧНИХ КОМПАНІЇ, ЩО ЕКСПОРТУЮТЬ ЗЕРНО ДО ЄС

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) оголошує початок прийому грантових заявок в рамках Річного програмного запиту APS-ERA-003 «Будуємо майбутнє української логістики та експорту».
Метою цього Річного програмного запиту (Запит) є отримання заявок на грантове фінансування для досягнення двох важливих цілей економічного відновлення України; 1) розбудова експортного та логістичного потенціалу сільського господарства з наголосом на торгівлі зерном; та 2) покращення експортної інфраструктури, технологій та процесів уздовж західних кордонів України.
Проєкт USAID шукає партнерів серед- логістичних компаній,- асоціацій або виробників логістичного обладнання в сфері сільського господарства,- агентств маркетингового аналізу,- організаторів бізнес заходів,- неурядових організацій,- консалтингових фірм,- постачальників навчальних послуг,- державних структур,- науково-дослідних та освітніх установ.
Результатом такого партнерства повинно стати: - покращення знань логістичних компаній, що працюють в агросекторі, щодо передового міжнародного досвіду торгівлі зерном, його продажу та маркетингу, збільшенню експортних продажів на нові ринки (наприклад, ЄС, Північної Африки); - співфінансування логістичного обладнання у сфері сільського господарства, на яке існує значний попит; - підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок персоналу логістичних компаній, які працюють в агросекторі, щодо використання обладнання для експорту зерна; - удосконалення процесу в пунктах пропуску, що приведе до підвищення експортного потенціалу; - покращення транскордонного співробітництва між Митною службою України та митними органами на кордоні ЄС та Молдови.
Заявки приймаються на постійній основі упродовж терміну дії цього Запиту (1 березня – 31 серпня 2024) на moc.iad%40ARE_stnarG  Детальна інформація про фінансування запропонованих інтервенцій, вимоги до реципієнтів, види потенційної грантової діяльності, у підтримці яких Проєкт USAID найбільше зацікавлений, процедуру подання заявки, критерії відбору та іншу важливу інформацію дивіться у Річному програмному запиті № APS-ERA-003.
Закликаємо всі зацікавлені сторони уважно ознайомитися з документами. Звертаємо вашу увагу, що заявка та бюджет повинні бути подані англійською або українською мовою (бажано англійською).
Про Проєкт USAID «Економічна підтримка України»
Проєкт USAID є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує Ініціативу стійкості сільського господарства України («AGRI-Україна»), бюджет якої складає 350 млн доларів США. Ця ініціатива була започаткована в 2022 році з метою зміцнення українського аграрного експорту та пом’якшення глобальної кризи продовольчої безпеки, що загострилася внаслідок війни. В рамках ініціативи «AGRI-Україна» Проєкт USAID співпрацює з державними та приватними підприємствами, щоб доповнювати та залучати інвестиції в транспортування та перевалку зерна, яких вкрай потребує Україна.
Проєкт USAID також надає безпосередню підтримку Урядові України, зокрема Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), Державній митній службі та Укрзалізниці, в модернізації 42 пунктів перетину кордону України (ППК). Сучасна та більш ефективна прикордонна інфраструктура та митні процедури скоротять витрати на експорт і збільшать експортний потенціал, що дозволить Україні розширити обсяги торгівлі та просунутися на шляху до інтеграції в ЄС.

Потрібна допомога в подачі на даний грант?

Залишайте заявку, і наша команда професійних грантрайтерів допоможе Вам у цьому.

Вартість послуг: 25 000 грн. У вартість входить написання грантової заявки англійською та українською мовами, підготовка фінансової частини проекту, подача заявки, супровід та консультування по всіх .

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with