Дякуємо!
Ми незабаром зв'яжемося з Вами.
Google за підтримки Міністерства цифрової трансформації відкриває додатковий Фонд підтримки Google для стартапів в Україні (Google for Startups Ukraine Support Fund)
Українські стартапи можуть подавати заявки на отримання до $100 000 у бездольовому фінансуванні, а також менторської підтримки з боку Google та підтримки продуктів.
Окрім цього, стартапи можуть отримати додаткові $350 000 у вигляді кредитів Google Cloud.
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з ГО "Центр Зайнятості Вільних Людей" розпочинає другу фазу Програми підтримки економічної стійкості України (ERP).
Взяти участь у програмі та отримати фінансову допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, які знаходяться у Дніпропетровській та Донецькій областях (за винятком районів з активними бойовими діями та високим ризиком для життя та ведення підприємницької діяльності) і планують підвищити свій дохід через підприємницьку діяльність.
Міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує про можливість участі українських мікро- та малих підприємств у грантовій програмі спрямованій на підтримку української економіки, зокрема, на відновлення робочих місць та виробничих потужностей, а також на задоволення потреб населення у важливих товарах і послугах.
До участі запрошуються бізнеси розташовані у таких областях: Сумська, Київська (окрім м. Київ), Чернігівська, Дніпропетровська, Миколаївська, Львівська (окрім м. Львів), Чернівецька.
Благодійний Фонд «ЦЕ КРАФТ» – надає фінансову допомогу на умовах безвідсоткової строкової позики на 11 місяців. Отримувачі фінансової допомоги можуть майже рік користуватися позикою для створення, розвитку та масштабування підприємницької діяльності та повернути таку ж суму без нарахованих відсотків.
Проєкти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямами:
• «Стартап» – створення власної справи – *тільки дофінансування, *за умови реєстрації підприємництва протягом 6 місяців провадження діяльності за проєктом.
• «Масштабування» – збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу (перероблення, пакування тощо).
Програма Brave1 запрошує до участі зареєстровані в Україні суб’єкти підприємницької діяльності та громадян України, що працюють над розвитком технологій у сфері оборони.
Розробка за результатами оборонної експертизи в рамках Програми “BRAVE1” отримала загальну оцінку (Q) від 4, та щонайменше 4 бали в категорії “Поточний рівень готовності” (R3).
Розробка за результатами оборонної експертизи в рамках Програми “BRAVE1” отримала загальну оцінку (Q) від 4, та щонайменше 5 балів в категорії “Поточний рівень готовності” (R3).
Розробка за результатами оборонної експертизи в рамках Програми “BRAVE1” отримала загальну оцінку (Q) від 4, та щонайменше 5 балів в категорії “Поточний рівень готовності” (R3).
До 100 000 000 грн співфінансування на розвиток на розвиток експортно-орієнтованої переробки зернових, олійних та бобових культур від USAID АГРО.
Програма USAID AГРО надає субгранти українським недержавним (приватним) юридичним особам/компаніям для відновлення та розвитку експортного потенціалу переробних підприємств зернових, олійних та бобових культур в Україні, розширення каналів та ринків збуту готової продукції переробки та збільшення об’ємів продажів на закордонних ринках.
Від 25 000 до 50 000 доларів США для проєктів на ранніх стадіях.
ГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ЖІНОК, ВПО ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Грошова допомога бізнесу у розмірі 2 510 євро на закупівлю нового необхідного обладнання, матеріалів для своєї діяльності.
Кінцевий термін подання заявки: 31.05.2024
1 000 000 $ ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ УКРАЇНОК
«СТВОРЮЙ!» – грантова програма для підтримки жінок-підприємиць у сфері виробництва. Програма започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з AT «Ощадбанк».
Грант надається на розвиток бізнесу у сфері виробництва та переробки.
Загальний бюджет грантової програми «СТВОРЮЙ!» складає 1 000 000 доларів США. Максимальний розмір фінансової підтримки на одну учасницю становить 15 000 доларів США.
Заявки приймаються до 31.07.24
10 000 ЄВРО ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО КРЕАТИВНОГО БІЗНЕСУ!
Creative Business Boost — це інноваційна платформа, призначена для підтримки зростання креативних підприємств.
Учасники програми отримають всеохоплюючу підтримку від наставництва до фінансових вливань у розмірі до 10 000 євро для підкорення міжнародних ринків, запуску нових продуктів чи створення власного виробничого потенціалу. З вами будуть проводитись консультації з бізнес-експертами та зустрічі з іншими креативними підприємцями для обговорення актуальних питань та переконання у правильності обраного напрямку розвитку.
До 400 000 грн на розвиток власної справи!
Конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту "Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей".
Представництво німецької (неурядової) організації "Німецьке об'єднання народних університетів" (DVV International) в Україні запрошує учасників та учасниць на конкурс надання бізнес-грантів у 2024 році. Гранти надаються ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей для відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.
Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування, спрямовану на підтримку бізнес-ініціатив ветеранів та членів їхніх родин. Ви можете отримати відшкодування у розмірі 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.
У межах програми буде підтримано 60 найкращих бізнес-ідей, кожна з яких отримає до 100 000 гривень.
Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує внутрішньо переміщених осіб із реєстрацією у Тернопільській міській громаді, а також місцеве населення, постраждале від наслідків війни (зокрема ветеранів та членів їх сімей), подати заявки на участь у програмі мікрогрантів для започаткування, розвитку чи відновлення власної справи у секторах сільського господарства, виробництва, надання послуг і торгівлі.
Проєкт Ukraine-Ready4EU пропонує фінансову підтримку у поєднанні з додатковими консультаціями та допомогою до 1500 українських МСП, які планують конкретні заходи для активізації на Єдиному ринку ЄС та успішної співпраці з діловими партнерами з ЄС.
Кожен відібраний учасник програми отримає фінансову підтримку у розмірі 2500 євро для реалізації своїх бізнес-планів та зміцнення співпраці з партнерами з ЄС.
6000 ЄВРО НА РОЗВИТОК АБО ЗАПОЧАТКУВАННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ
Запрошуються молоді ветерани та внутрішньо переміщені особи в Україні доєднатися до Проєкту.
● Проєкт пропонує унікальну можливість навчання, включаючи знайомство та роботу з провідними представниками бізнесу, економіки та професійними тренерами.
● Учасники проєкту, під керівництвом досвідчених менторів, розроблять власний бізнес-план.
Конкурс спрямований на підтримку сталого розвитку підприємництва як відповідь на негативні економічні та соціальні наслідки війни в Україні.
Де проводиться конкурс: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.
Програма "Економічне зміцнення України" від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає прийом заявок на гранти в рамках щорічного звернення APS-ERA-003 "Розвиток майбутнього української логістики та експорту".
Цей запит має на меті підтримку проектів, які сприятимуть двом ключовим аспектам відновлення української економіки:
1) розвитку експортного та логістичного потенціалу аграрного сектору, з особливим акцентом на зерновій торгівлі;
2) вдосконаленню експортної інфраструктури, технологій і процедур на західних кордонах України.
Програма USAID АГРО підтримає 14 проєктів з відновлення та модернізації об’єктів зрошувальних та осушувальних мереж
Ця унікальна можливість відкрита для організацій водокористувачів (ОВК), які зацікавлені в модернізації своїх гідротехнічних систем, впровадженні інновацій та розширенні інвестицій в сфері зрошення та осушення.
Дедлайн: 15.06.2024
Farmak HealthTech Race
Ваша інноваційна ідея чи технологія може стати ключем до вирішення важливих проблем у медичній сфері!
Приєднуйтесь до конкурсу Farmak HealthTech Race і отримайте унікальну можливість представити свій проєкт перед провідними фахівцями галузі.
Програма організована Українським фондом стартапів та фармацевтичною компанією “Фармак”, лідером на ринку України за підтримки EIT Community RIS Hub Ukraine.
Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу "Варто розпочати власну справу".
Програма спрямована на підтримку ветеранів у їх інтеграції в аграрний сектор.
Проекти націлені на сприяння працевлаштуванню ветеранів у сільському господарстві, включно з програмами підвищення кваліфікації та перепідготовки, а також сприяння самозайнятості, заснуванню та розширенню власного бізнесу у цій галузі.
Кінцевий термін подання заявок: до 18:00, 1 квітня 2024 року.
Український фонд стартапів (УФС) і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголошують про початок Грантової програми підтримки українських технологічних компаній.
У рамках програми планується виділити в загальному 2 500 000 $ на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.
Цей проєкт має на меті стимулювання інновацій, зміцнення економіки країни та підвищення її конкурентоспроможності на міжнародному ринку. Планується профінансувати 74 команди: 48 на етапі Pre-seed до 25 000 $ та 26 на етапі Seed до 50 000 $.
Заявки приймаються на постійній основі до 31 грудня 2025 року.
Грант на розвиток експортоорієнтованої переробки зернових, олійних та бобових культур.
Програма діє до 31.05.2024 року
Проект із залученням коштів до 703 мільйонів гривень спрямований на підтримку 20 українських аграрних компаній, які спеціалізуються на переробці зернових, олійних і бобових культур, з метою відновлення та розширення їхнього експортного потенціалу. Цю ініціативу реалізовано за підтримки програми USAID АГРО.
Фінансова допомога домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермерам.
Програма діє до 31.12.2024 року
Програма реалізується організацією Mercy Corps за підтримки UASP. Розмір допомоги становить 3 000 доларів США перерахованих за курсом НБУ (може варіюватися в залежності від індивідуальних потреб). До участі у програмі запрошується місцеве населення та внутрішньо переміщенні особи, які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни. перепиши іншими словами.
Фінансова допомога малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства.
Програма діє до 31.12.2024 року
До 75 000 доларів США допомога фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством, у відновленні діяльності та подоланні наслідків війни.
Програма реалізовується у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях, окрім районів активних бойових дій та зон високого ризику.
1 000 000 євро Грант для українських підприємств
ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями
ДЕДЛАЙН: 24 березня 2024 рокуДЕ: вся УкраїнаСЕКТОР: бізнес
Ця ініціатива спрямована на підтримку економічної стійкості, розвитку, та забезпечення кращих умов для українських підприємств, а також на заохочення інновацій та експортної діяльності.
До 15 000 євро на розвиток бізнесу
EU4Business запускає нову ініціативу грантового фінансування
ДЕДЛАЙН: 24 березня 2024 рокуДЕ: вся УкраїнаСЕКТОР: бізнесЦя програма орієнтована на підтримку проектів від компаній, що пропонують інноваційні продукти та послуги або мають намір розширюватися та виходити на експортні ринки.
Загальний фонд програми становить 300 тисяч євро, який буде розподілений між 20 малими та середніми підприємствами.
2 000 000 ЄВРО
ДЛЯ БІЗНЕСУ — ГРАНТ ПІДТРИМКИ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ DEVELOPPP
ДЕДЛАЙН: постійноДЕ: вся УкраїнаСЕКТОР: бізнес, будівництво2 мільйони євро в якості гранту на підтримку відновлення України — це пропозиція програми DEVELOPPP, організованої Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Цей конкурс надає фінансову допомогу компаніям, які прагнуть використовувати бізнес-можливості в Україні та брати участь у її відбудові під час військових викликів.
Програма фінансування оцінює та підтримує бізнес-проекти на основі конкурсу. Немає обмежень щодо кількості переможців чи термінів подачі заявок. Всі подані проекти будуть розглядатись, а найкращі з них отримають фінансування. Партнери програми, DEG Impulse та GIZ, відповідають за оцінку та допомогу в реалізації проектів.
ВАУЧЕР НА ВІДНОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ У ЛЬВОВІ
СУТЬ БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІВаучерна підтримка юридичних осіб та ФОП, які зареєстровані на території Львівської МТГ та постраждали від ракетних обстрілів.
Кошти надаються на ремонт, реконструкцію знищеного або пошкодженого нерухомого майна, закупівлю/заміну/ремонт знищеного або пошкодженого обладнання, яке використовується у господарській діяльності, закупівлю сировини та матеріалів, які використовуються у господарській діяльності та на інші витрати, необхідні для відновлення господарської діяльності.
ГРАНТ НА ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ ВІД ООН (ФАО)
Для кого: виробники сільськогосподарської продукції, ФОП або юридичні особи будь-якої форми власностіГеографія: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області
Програма спрямована на підтримку відновлення українських фермерів, які стикаються з проблемами, ускладненими впливом війни на агробізнес. Розмір гранту: до 370 000 грн (10 000 $) для малих сільгоспвиробників; до 925 000 грн (25 000 $) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств та кооперативів.
КОНКУРС "ПОСИЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ В ПРОЦЕСАХ РАННЬОГО ВІДНОВЛЕННЯ НА ЗВІЛЬНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ"
Для кого: ОГСГеографія: Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївської, Донецька та Луганська області*В Луганській області мова йде про релоковані ОМС
Мета програми: посилення співпраці між громадянами і місцевою владою в межах діяльності органів місцевого самоврядування з раннього відновлення, яка передбачає залучення громадян. Розмір гранту: від 750 000 до 1 500 000 грн
ДО 36 МЛН ГРН
СПІВФІНАНСУВАННЯ НА РОЗВИТОК ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА
ДЕДЛАЙН: 3 липня 2024 рокуДЕ: вся УкраїнаГАЛУЗІ: аграрний сектор
Мікро, малі та середні аграрні виробники в Україні стикаються з проблемами у зв'язку зі складнощами експорту та потребують збільшення елеваторних потужностей для ефективного сушіння і зберігання зернових культур. Реалізація таких проектів дозволить збільшити об'єми і тривалість зберігання зерна, підвищить стабільність ведення бізнесу та сприятиме поліпшенню продовольчої безпеки в країні.
Ми надаємо підтримку в процесі підготовки та подання документів для участі в цій грантовій програмі. Замовити послугу можна тут - >
ГРАНТИ ВІД LENOVO НА 1 МЛН ГРН. ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ БІЗНЕСУ.
Грантова програма від Lenovo для малого бізнесу в Україні пропонує комплексне навчання та фінансову підтримку, включаючи курс із 9 лекцій, індивідуальні консультації з профільними експертами та менторські сесії.
Участь відкрита для українських підприємств, які працюють у будь-якій галузі бізнесу, мають від 5 до 50 працівників і мінімум 2 роки досвіду на ринку.
Переможці отримають грантове фінансування: 500 тис. грн для першого місця, 300 тис. грн для другого та 200 тис. грн для третього. Гранти мають бути використані на розвиток діяльності підприємства, з деякими обмеженнями на види витрат.
Дедлайн подачі заявок - 26 січня 2024 року. Фіналісти будуть повідомлені особистим листом 21 лютого 2024 року і пройдуть додаткові консультації та тренінги перед пітчингом. Пітчинг відбудеться 13 березня 2024 року у Києві, де кожен учасник матиме 15 хвилин для презентації свого проекту.
ДО 25 000 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
German Marshall Fund of the United States оголосив про новий прийом заявок на гранти до $25 000 для громадських організацій України в рамках програми Ukraine: Relief, Resilience, Recovery.
Гранти спрямовані на відповідь на безпекові виклики та гуманітарну кризу, викликані війною. Проекти можуть бути ініційовані громадськими організаціями, що юридично зареєстровані в Україні чи сусідніх країнах.
Заявки приймаються на постійній основі та мають включати назву та номер пріоритетного напрямку проекту. Пропозиції надсилаються на адресу .gro.sufmg%40R3eniarkU
Розмір гранту – до $25 000.Пропозиції не можуть покривати витрати, пов’язані з харчуванням, будівництвом/ремонтом або одягом. Вартість зазначених у кошторисі видатків на компенсацію заробітної плати членам колективу організації не повинна перевищувати 40 відсотків загального кошторису.
НОВА ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ СЕРЕДНІХ ТА ВЕЛИКИХ ПІДПРИЄМСТВ
До подання концепцій запрошуються середні та великі приватні українські підприємства.Концепції мають бути подані не пізніше 29 лютого, 2024 року.
Очікується надання гранту на підприємство в діапазоні 250,000 – 2,000,000 доларів США.
За результатами реалізації концепцій підприємства-учасники мають досягти збільшення продажів принаймні в п’ятикратному обсязі (порівняльно із сумою запитуваної грантової підтримки). Також одним із критеріїв оцінки буде кількість створених робочих місць. Передбачено співфінансування.
Відбір буде відбуватися у два етапи. 1️⃣ Перший етап – оцінювання концепцій. Далі учасникам, які презентують кращі концепції використання грантових коштів з огляду на досягнення цілей програми, буде запропоновано подати деталізовані грантові заявки.