+38 (099) 270 68 71 | +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00


+38 (099) 270 68 71 | +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

Підписуйтесь на нас: 


Гранти 2024

Illustration

35 000 ЄВРО ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ МСП

Вимоги до учасників:- Юридична особа, створена відповідно до національного законодавства та законодавства ЄС.- МСП, які мають не більше 250 працівників та щорічний оборот до €50 млн.

Дедлайн: 31 липня 2024 року

Illustration

 ГРАНТ ДО 380 ТИС ГРН ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ПРОЄКТІВ 

Вимоги до учасників:Юридичні особи, що виконують молодіжну роботу (не менше 30% працівників віком до 35 років).
ФОП з аналогічними умовами.

Дедлайн: 7 серпня 2024 року

Illustration

ГРАНТ ДО 2 МЛН ГРН ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ В СФЕРІ ОБОРОНИ

Вимоги до учасників:Програма відкрита для зареєстрованих в Україні підприємств та громадян, чия діяльність спрямована на розвиток оборонних технологій.

Дедлайн: 31 грудня 2024 року

Illustration

20 000 $ ДЛЯ БІЗНЕСУ, ЩО ПОСТРАЖДАВ ВІД ВІЙНИ

Вимоги до учасників:Програма поширюється в м. Київ, Київській та Дніпропетровській області для місцевого або релокованого бізнесу, що постраждав від війни

Дедлайн: 31 жовтня 2024 року

Illustration

114 000 ГРН ГРАНТ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ

Конкурс відкритий для підприємців (самозайняті та ФОП), які ведуть діяльність у Харкові, Харківській області, Дніпрі та Дніпропетровській області.
Дедлайн: 30 червня 2024 року


Illustration

ДО 50 000 ДОЛАРІВ США ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПАНІЙ 

Ініціатива спрямована на активний розвиток інновацій, економічне підсилення країни та підвищення глобальної конкурентоспроможності українських проєктів

Дедлайн: до 31.12.2025

Illustration

ДО 500 000 ДОЛАРІВ США ДЛЯ ЛОГІСТИЧНИХ КОМПАНІЇ, ЩО ЕКСПОРТУЮТЬ ЗЕРНОВІ ДО ЄС

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID).

Дедлайн: до 31.08.2024

Illustration

ДО $15 000 ДОЛАРІВ США ДЛЯ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ

До участі допускаються діючі підприємства (більше 1-го року), що мають КВЕДи переробної промисловості. Щоб взяти участь в програмі, потрібно подати установчі документи ФОП або ТОВ.

Дедлайн: до 31.07.2024

Illustration

10 МЛН ДОЛАРІВ США ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТАРТАПІВ

Google за підтримки Міністерства цифрової трансформації відкриває додатковий Фонд підтримки Google для стартапів в Україні (Google for Startups Ukraine Support Fund)

Українські стартапи можуть подавати заявки на отримання до $100 000 у бездольовому фінансуванні, а також менторської підтримки з боку Google та підтримки продуктів.

Окрім цього, стартапи можуть отримати додаткові $350 000 у вигляді кредитів Google Cloud.

  • Читати більше

    Щоб подати заявку, стартапи повинні мати принаймні одну юридичну особу, зареєстровану в Україні, а також мінімально життєздатний продукт (MVP) з продемонстрованою бізнес-ефективністю.

    📍Компанії, які використовують ШІ для вирішення соціальних проблем, матимуть пріоритет.

    👉 Засновники зможуть використати бездольову грошову винагороду, щоб продовжити зростання, відновити бізнес-операції, які постраждали через війну, або створити основний продукт для вирішення нових завдань.

    ❗️Прийом заявок триває до 5 червня 2024 року за посиланням
    : https://googleforstartups.my.salesforce-sites.com/events/EventTrackRegistrationForm?id=a2h4u000008vTJaAAM

2 600 доларів США на розвиток бізнесу для ВПО

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з ГО "Центр Зайнятості Вільних Людей" розпочинає другу фазу Програми підтримки економічної стійкості України (ERP).

Взяти участь у програмі та отримати фінансову допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, які знаходяться у Дніпропетровській та Донецькій областях (за винятком районів з активними бойовими діями та високим ризиком для життя та ведення підприємницької діяльності) і планують підвищити свій дохід через підприємницьку діяльність.

Illustration
Illustration

Грантова програма для мікро- та малих бізнесів!

Міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує про можливість участі українських мікро- та малих підприємств у грантовій програмі спрямованій на підтримку української економіки, зокрема, на відновлення робочих місць та виробничих потужностей, а також на задоволення потреб населення у важливих товарах і послугах.

До участі запрошуються бізнеси розташовані у таких областях: Сумська, Київська (окрім м. Київ), Чернігівська, Дніпропетровська, Миколаївська, Львівська (окрім м. Львів), Чернівецька.

  • Читати більше

    Умови участі:
    � Мікропідприємтва- Мають менше 10 працівників.- Створять не менше 1-го нового робочого місця.
    👉 Малі підприємства- Мають 10 і більше працівників.- Створять не менше 3-х робочих місць.
    ❗️Пріоритет надаватиметься постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним підприємствам; підприємствам, які очолюють жінки, молодь; підприємствам, діяльність яких сприяє підтримці вразливих верств населення; підприємствам у сільській місцевості.
    💰 Сума гранту:✔️ До 7 000 доларів США для мікропідприємств✔️ До 20 000 доларів США для малих підприємств
    📆 Заявки приймаються до 30 липня 2024 року.
    Більше детальної інформації за посиланням: https://ukraine.iom.int/uk/news/podacha-zayavok-na-hrantovu-prohramu-dlya-mikro-ta-malykh-biznesiv

Illustration

Фінансова допомога на поворотній основі для крафтових виробників

Благодійний Фонд «ЦЕ КРАФТ» – надає фінансову допомогу на умовах безвідсоткової строкової позики на 11 місяців. Отримувачі фінансової допомоги можуть майже рік користуватися позикою для створення, розвитку та масштабування підприємницької діяльності та повернути таку ж суму без нарахованих відсотків.

Проєкти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямами:

• «Стартап» – створення власної справи – *тільки дофінансування, *за умови реєстрації підприємництва протягом 6 місяців провадження діяльності за проєктом.

• «Масштабування» – збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу (перероблення, пакування тощо).

  • Читати більше

    Пріоритетні напрямки Револьверного фонду Це Крафт:

    👉 Крафтове виробництво - виробництво малими партіями із задіянням ручного труда, із використанням натуральної сировини і матеріалів.
    👉 Ремісництво, особливо виготовлення товарів із натуральних матеріалів.
    👉 Методи виробництва і рецептури - аутентичні (прив'язані до певної території) або авторські.
    👉 Використання специфічних до вашого регіону культурних особливостей або української національної спадщини - відображення культурних традицій і мотивів у їх класичній формі або їх модернізація.
    👉 Екологічність, натуральність у процесах виробництва і готовому тов
    арі. 

    Більше детальної інформації за посиланням: https://itscraft.com.ua/revolverniy-fond-tse-kraft/

До 2 000 000 ГРН - ГРАНТОВА ПРОГРАМА BRAVE1

Програма Brave1 запрошує до участі зареєстровані в Україні суб’єкти підприємницької діяльності та громадян України, що працюють над розвитком технологій у сфері оборони.

Illustration

ГРАНТ НА 500 000 гривень

Розробка за результатами оборонної експертизи в рамках Програми “BRAVE1” отримала загальну оцінку (Q) від 4, та щонайменше 4 бали в категорії “Поточний рівень готовності” (R3).

Illustration

ГРАНТ НА 1 000 000 гривень

Розробка за результатами оборонної експертизи в рамках Програми “BRAVE1” отримала загальну оцінку (Q) від 4, та щонайменше 5 балів в категорії “Поточний рівень готовності” (R3).

Illustration

ГРАНТ НА 1 000 000 гривень

Розробка за результатами оборонної експертизи в рамках Програми “BRAVE1” отримала загальну оцінку (Q) від 4, та щонайменше 5 балів в категорії “Поточний рівень готовності” (R3).

Illustration

До 100 000 000 грн співфінансування на розвиток на розвиток експортно-орієнтованої переробки зернових, олійних та бобових культур від USAID АГРО.

Програма USAID AГРО надає субгранти українським недержавним (приватним) юридичним особам/компаніям для відновлення та розвитку експортного потенціалу переробних підприємств зернових, олійних та бобових культур в Україні, розширення каналів та ринків збуту готової продукції переробки та збільшення об’ємів продажів на закордонних ринках.

● Програма планує надати приблизно 703 000 000 грн. для 20 аграрних підприємств.
Кожне підприємство отримає від 10 000 000 грн. до 100 000 000 грн., але остаточна сума буде залежати від діяльності підприємства та остаточних переговорів і може вийти за межі цього діапазону.
Кінцевий термін подачі заявки - 31 травня 2024 року.

  • Читати більше

    В межах даної ініціативи особливу увагу буде приділено відновленню та посиленню переробних потужностей з метою виробництва продукції з доданою вартістю на експорт з наступної категорії вхідної сировини:- кукурудза на комбікорми і на харчові продукти;- пшениця для продовольчих, промислових і кормових цілей; - жито на промислові та кормові цілі;- насіння соняшнику промислове;- високоолеїнове насіння соняшнику;- соєві боби на промислові та кормові цілі; - насіння сортове та звичайного циклу.
    ❗️Не підтримуються проекти, спрямовані на зберігання зернових, олійних та бобових, що включає приймання, очищення, сушіння, зберігання, відвантаження зерна на залізницю та автотранспорт.
    Діяльність підприємства повинна сприяти та забезпечити досягнення таких результатів:
    ✔️Збільшення обсягів закупівлі та переробки сировини щонайменше на 25% протягом строку реалізації проекту. ✔️Не менше ніж 50 ММСП-партнерів постачальників сировини отримали надійні системні та довгострокові канали збуту за конкурентними цінами протягом першого року реалізації проекту з подальшим розширенням обсягів закупівлі сировини та переліку партнерів.✔️Збільшення продуктивності щонайменше на 25% протягом періоду реалізації проекту з подальшою динамікою росту в наступні роки.✔️Розроблено довготривалу маркетингову стратегію виходу на нові експортні ринки збуту. Щонайменше 5 нових експортних каналів та ринків збуту готової продукції переробки створено за результатами реалізації проекту, збільшено продажі мінімум на 20%.✔️Запроваджено нові технології та практики переробки продукції зернових.✔️Розширення каналів та ринків збуту готової продукції переробки.✔️Збільшення об’ємів продажів на закордонних ринках з фокусом, але не обмежуючись регіоном EMEA.
    Більше детальної інформації за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ZCCMkxQN21knOTR2TXFsma977B0d5lkH

Illustration

Грантова програма підтримки проектів від Українського фонду стартапів

Від 25 000 до 50 000 доларів США для проєктів на ранніх стадіях.

  • Читати більше

    Ви можете подати заявку, якщо ваш проєкт належить до такої категорії:
    ✔️AR/VR
    ✔️Big data
    ✔️Блокчейн
    ✔️Кібербезпека
    ✔️Освітні технології
    ✔️Спосіб життя
    ✔️Енергетика та екологія
    ✔️Fintech/Legaltech
    ✔️eGovernment
    ✔️Охорона здоров’я
    ✔️Медіа та реклама
    ✔️Роздрібна торгівля
    ✔️Промисловість
    ✔️Штучний інтелект
    ✔️Біотехнології
    ✔️Агротехнології

    Більше інформації про програму та подати заявку можна за посиланням https://usf.com.ua/programs/grants-program/

Illustration

ГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ЖІНОК, ВПО ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Грошова допомога бізнесу у розмірі 2 510 євро на закупівлю нового необхідного обладнання, матеріалів для своєї діяльності.

Кінцевий термін подання заявки: 31.05.2024

  • Читати більше

    Грантова підтримка надається за такими критеріями:
    ✔️ ветеранам (за умови пред'явлення посвідчення учасника бойових дій на території України після 2014 року) - для створення, відновлення або розвитку власної справи в м. Києві, Харківській, Миколаївській та Одеській областях;
    ✔️ релокованим діючим підприємствам - для допомоги у вже розпочатому відновленні власної справи у м. Київ, Харківській, Миколаївській та Одеській областях у зв'язку зі знищенням/пошкодженням виробничих потужностей через війну або окупацією території попереднього розташування бізнесу;
    ✔️ місцевим діючим підприємствам – для відновлення або розвитку власної справи у Харківській, Миколаївській та Одеській областях.
     Обов'язкові умови відбору :
    ✅ реєстрація та початок ведення бізнесу до 31.12.2023р включно (виключення для ветеранів);✅ реєстрація та місце проведення господарської діяльності у м. Київ (доступно тільки для ветеранів та вже релокованих бізнесів), Харківській, Миколаївській та Одеській областях;✅ бізнес зареєстрований, належить та керується саме заявником на грант;✅ об'єктом грантової підтримки може виступати лише обладнання та матеріали. Проте можливе покриття банківських комісій. Частка матеріалів не може перевищувати 30% загальної суми.
    Грантові кошти не можуть бути спрямовані на оплату послуг, заробітної плати, оренди чи ремонту приміщення, доставки, маркетингу та інших будь-яких витрат окрім погодженого з грантодавцем обладнання, матеріалів;
    ✅ відсутність притягнення до кримінальної відповідальності через корупцію чи шахрайство;
    ✅ напрямки бізнесу:
    - крафтове виробництво: деревообробка, ювелірна справа, гончарство та кераміка, текстильне мистецтво (наприклад, в’язання, в’язання гачком та ткацтво), виготовлення свічок, миловаріння тощо.
    - сервісні послуги: прибирання та ведення домашнього господарства, озеленення та догляд за газонами, персональні тренування та фітнес-послуги, послуги з краси та догляду за собою (наприклад, перукарські та догляду за нігтями), догляд за домашніми тваринами, ІТ-послуги та ремонт комп’ютерів та інше.
    ❗️ Даною грантовою програмою не передбачена підтримка сільського господарства. Однак, така діяльність може бути підтримана, якщо бізнес займається розведенням тварин, вирощуванням культур для подальшої переробки/виробництва готової продукції, таких як: сир, хліб, мед, тощо.
    Детальна інформація за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/PGdbAyqO

Illustration

1 000 000 $ ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ УКРАЇНОК

«СТВОРЮЙ!» – грантова програма для підтримки жінок-підприємиць у сфері виробництва. Програма започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з AT «Ощадбанк».

Грант надається на розвиток бізнесу у сфері виробництва та переробки.
Загальний бюджет грантової програми «СТВОРЮЙ!» складає 1 000 000 доларів США. Максимальний розмір фінансової підтримки на одну учасницю становить 15 000 доларів США.
Заявки приймаються до 31.07.24

  • Читати більше

    Хто може брати участь: - Жінки зареєстровані як ФОП; - Співвласниці ТОВ із часткою участі 50%.
    Необхідні умови:
    ✔️ Для участі у програмі необхідний зареєстрований відповідний КВЕД ✔️Фактичне ведення діяльності, бізнес має функціонувати один рік на момент подачі заявки.✔️ Діяльність не проводиться на тимчасово окупованих територіях ✔️ Відсутність рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію, справи про банкрутство, припинення господарської діяльності.✔️ Відсутність заборгованості перед бюджетом.
    На що можна використати грант:
    - Придбання обладнання чи техніки для вашого бізнесу, їхню доставку та монтаж;- Закупівля програмного забезпечення, необхідного для вашого бізнесу*;- Навчання та курси, що допоможуть вам стати кращими фахівцями у вашій сфері*.
    *вартість разом не може перевищувати 30% запитуваної підтримки
    ❗️ Звіт про використання коштів буде потрібно подати протягом 2 місяців з моменту їх отримання.
    Більше інформації за посиланням: https://vlasnaspravagrant.com.ua/create/

Illustration

10 000 ЄВРО ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО КРЕАТИВНОГО БІЗНЕСУ!

Creative Business Boost — це інноваційна платформа, призначена для підтримки зростання креативних підприємств.

Учасники програми отримають всеохоплюючу підтримку від наставництва до фінансових вливань у розмірі до 10 000 євро для підкорення міжнародних ринків, запуску нових продуктів чи створення власного виробничого потенціалу. З вами будуть проводитись консультації з бізнес-експертами та зустрічі з іншими креативними підприємцями для обговорення актуальних питань та переконання у правильності обраного напрямку розвитку.

  • Читати більше

     Хто може брати участь:

    ✔️ Отримували дохід до широкомасштабного вторгнення та продовжують функціонувати;
    ✔️ Були зареєстровані до лютого 2022 року;
    ✔️ Зареєстровані в Україні;
    ✔️ Мають статус ФОП, ТОВ, ПП або інший;
    ✔️ Некомерційні організації (ГО, БФ) не можуть брати участь;
    ✔️ Мають від 3 до 50 членів команди;
    ✔️ Володіють власними продуктами та каналами продажу;
    ✔️ Володіють оборотними активами.

    📍 Це чудова можливість для бізнесів пов’язаних з рекламою, маркетингом, архітектурою, ремеслами, креативними хабами, цифровими медіа, відеоіграми, модою, кіно, телебаченням, радіо, музеями, галереями, бібліотеками, музикою, перформативними мистецтвами, видавничою справою, літературою, візуальним мистецтвом, фотографією, сферою дозвілля, навчальними та освітніми продуктами про культуру або мистецтво, продуктовим, графічним, інтер’єрним або іншим дизайном.

    ❗️Кінцевий термін подачі заявок: 30 квітня 2024 року о 15:00 за київським часом
    .

    За детальною інформацією переходьте за посиланням https://houseofeurope.org.ua/opportunity/652?utm_source=sm&utm_medium=organic&utm_campaign=cbb_1

Illustration

5 000 000 грн на гранти для підприємців, що працюють на прифронтових територіях

Forbes Ukraine та PIN-UP оголошують про старт грантової програми для допомоги мікро- та малим підприємцям, які працюють на територіях, близьких до фронту.

Illustration

До 400 000 грн на розвиток власної справи!

Конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту "Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей".

Представництво німецької (неурядової) організації "Німецьке об'єднання народних університетів" (DVV International) в Україні запрошує учасників та учасниць на конкурс надання бізнес-грантів у 2024 році. Гранти надаються ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей для відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

  • Читати більше

    До участі допускаються:

    Громадяни України старші 18 років, які належать до таких категорій:

    ✔️ Учасники бойових дій.
    ✔️Особи з інвалідністю внаслідок війни.
    ✔️Члени сімей ветеранів/ветеранок війни.
    ✔️Проживають і планують ведення бізнесу у вказаних регіонах України.

    ❗️Від однієї особи або родини приймається тільки одна заявка.

    Після оформлення заявки на участь у конкурсі учасникам та учасницям, які відповідають умовам конкурсу, надсилається аплікаційний пакет документів для заповнення:

    - шаблон бізнес-плану з пояснювальними коментарями;
    - таблиці для розрахунків;
    - інструкція з поясненнями щодо здійснення закупівель у межах конкурсу.

    📍Заповнений аплікаційний пакет документів від учасників та учасниць приймається до 26 квітня 2024 року включно (до 23:59 26.04.2024) на електронну адресу:
    u.gro.lanoitanretni-vvd%40tcejorpnareteva

    ❗️❗️Для переможців конкурсу важливою умовою є готовність відкриття ФОП або іншої юридичної особи після оприлюднення результатів конкурсу протягом 7 робочих днів.

    Оголошення результатів конкурсу буде оприлюднено до 22 травня 2024 року на офіційному сайті DVV International в Україні
    (https://www.dvv-international.org.ua/uk)

    ✍️ Більше детальної інформації про конкурс та заповнити заявку ви можете за посиланням
    (https://www.dvv-international.org.ua/uk/ukrajina/novini/detail/ogolosheno-konkurs-na-nadannja-biznes-grantiv-u-mezhakh-projektu-reintegracija-veteraniv-ta-veteranok-viini-cherez-stvorennja-osvitnikh-mozhlivostei)

Illustration

20 000 грн - Програма мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин

Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування, спрямовану на підтримку бізнес-ініціатив ветеранів та членів їхніх родин. Ви можете отримати відшкодування у розмірі 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.

  • Читати більше

    Хто може взяти участь?

    ✔️ Ветерани і ветеранки;
    ✔️ Дружина, чоловік;
    ✔️ Батько та матір;
    ✔️ Діти (включаючи усиновлених) учасників чи учасниць бойових дій, а також загиблих захисників.

    📍 Програма розрахована на 500 аплікантів з максимальною сумою відшкодування 20 тисяч гривень на одну заявку. Загальний бюджет програми становить 10 мільйонів гривень.

    Необхідні документи для подання заявки
    :

    ✔️ Паспорт заявника з пропискою;
    ✔️ Виписка чи витяг з ЄДР про ФОП або самозайняту особу;
    ✔️ Документ, що підтверджує статус ветерана (посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни);
    ✔️ Документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни (свідоцтво про одруження або свідоцтво про народження дитини);
    ✔️ Документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).

    ❗️Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.

    📌 Більше інформації та інструкція для заявників за посилання
    м (https://veteranfund.com.ua/doc/Competitions/20000/vnutrishna_inst_28-10-22.pdf)

ВПО та постраждалі від війни сім’ї можуть отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку бізнесу у Тернополі.

У межах програми буде підтримано 60 найкращих бізнес-ідей, кожна з яких отримає до 100 000 гривень.

Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує внутрішньо переміщених осіб із реєстрацією у Тернопільській міській громаді, а також місцеве населення, постраждале від наслідків війни (зокрема ветеранів та членів їх сімей), подати заявки на участь у програмі мікрогрантів для започаткування, розвитку чи відновлення власної справи у секторах сільського господарства, виробництва, надання послуг і торгівлі.

Illustration
Illustration

ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ В ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄДИНОГО РИНКУ

Проєкт Ukraine-Ready4EU пропонує фінансову підтримку у поєднанні з додатковими консультаціями та допомогою до 1500 українських МСП, які планують конкретні заходи для активізації на Єдиному ринку ЄС та успішної співпраці з діловими партнерами з ЄС.

Кожен відібраний учасник програми отримає фінансову підтримку у розмірі 2500 євро для реалізації своїх бізнес-планів та зміцнення співпраці з партнерами з ЄС.

  • Читати більше

    Напрямки діяльності, що можуть бути підтримані:
    1. Участь у бізнес-зустрічах, виставках, торгових місіях та брокерських зустрічах у межах ЄС.2. Забезпечення підтримки для розвитку сталої, цифровізованої та відновлюваної економіки Європи.3. Надання послуг з експертної оцінки та сертифікації продукції, що є критичною для доступу до Єдиного ринку ЄС.4. Послуги забезпечення відповідності товарів митним та іншим нормативним вимогам ЄС для експорту та імпорту.5. Підтримка у сфері патентування та ліцензування, важлива для входження на ринки ЄС.
    Прийом заявок триватиме до 30 червня 2025 року або до моменту вичерпання фонду фінансування/досягнення максимальної кількості учасників.
    Детальна інформація за посиланням: https://business.diia.gov.ua/en/businessbridge-ready4eu

Illustration

6000 ЄВРО НА РОЗВИТОК АБО ЗАПОЧАТКУВАННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ  

Запрошуються молоді ветерани та внутрішньо переміщені особи в Україні доєднатися до Проєкту.

● Проєкт пропонує унікальну можливість навчання, включаючи знайомство та роботу з провідними представниками бізнесу, економіки та професійними тренерами.
● Учасники проєкту, під керівництвом досвідчених менторів, розроблять власний бізнес-план.

  • Читати більше

    Десять найкращих проектів будуть відзначені грантами на суму 6000 євро кожен для створення або розвитку власного бізнесу.
    Проєкт відкритий для осіб до 35 років.
    Останній термін подання заявок – 30 квітня 2024 року.
    Подати заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzVntIIfdFNJHYf4UnjuQXaapjBhrw66UcianNOwK2PZSmlQ/viewform

Illustration

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МХП-ГРОМАДІ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС БІЗНЕС-ІДЕЙ «РОБИ СВОЄ»

Конкурс спрямований на підтримку сталого розвитку підприємництва як відповідь на негативні економічні та соціальні наслідки війни в Україні.

Де проводиться конкурс: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.

  • Читати більше

    ✍️ Хто може взяти участь у конкурсі:
    ✔️ ветерани, військові або їхні родини;✔️ підприємці, що вже мають чинний бізнес;✔️ підприємці, чий бізнес постраждав через повномасштабне вторгнення; ✔️ жителі громади, які тільки планують почати новий бізнес.
    Завданнями конкурсу є:
    👉 стимулювати соціально-економічні перетворення в міських та сільських громадах за рахунок ведення підприємницької діяльності, у т.ч. створення робочих місць, що сприятиме покращенню життя громадян та активізації діяльності громадянського суспільства.👉 визначити щонайменше 80 мікрогрантів переможцям конкурсу для реалізації їх бізнес-ідей.👉 пріоритетним напрямом конкурсного відбору проєктів є розвиток та підтримка ветеранського підприємництва.
    Фонд конкурсу становить 10 млн. грн.
    ❗️ Один переможець конкурсу може отримати фінансування на реалізацію своєї бізнес-ідеї в обсязі від 50 000 грн та не більш ніж 100 000 грн. на одну бізнес-ідею.
     ❗️ Подати заявку на участь у конкурсі можна до 9 квітня 2024 року.
    ✍️ Більше детальної інформації за https://drive.google.com/file/d/1zcpnCBjZ2X_NL08H0Zij92lC5g4BE7rV/view
    Подати заявку можна на сайті https://doyourbusiness.com.ua/

Можливості для регіонів, які піддаються впливу бойових дій

Illustration

Forbes BrandVoice і PIN-UP оголошують про старт унікальної грантової програми, спрямованої на підтримку мікро та малих підприємств, розташованих у регіонах, що зазнають впливу бойових дій.

В рамках програми буде розподілено грантовий фонд у розмірі 5 мільйонів гривень між 15 переможцями, кожен з яких може отримати від 200 тисяч до 500 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу.

Illustration

ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Підприємства та фізичні особи-підприємці, що здійснюють свою діяльність на території п’яти громад Сумської області, де велися або ведуться бойові дії, зокрема: Краснопільської, Тростянецької, Охтирської, Лебединської або Недригайлівської, мають можливість взяти участь у грантовій програмі на закупівлю обладнання для розвитку свого бізнесу.

Illustration

ДО 500 000 ДОЛ — ГРАНТОВИЙ КОНКУРС “БУДУЄМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ ЛОГІСТИКИ ТА ЕКСПОРТУ” USAID

Програма "Економічне зміцнення України" від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає прийом заявок на гранти в рамках щорічного звернення APS-ERA-003 "Розвиток майбутнього української логістики та експорту".

Цей запит має на меті підтримку проектів, які сприятимуть двом ключовим аспектам відновлення української економіки:
1) розвитку експортного та логістичного потенціалу аграрного сектору, з особливим акцентом на зерновій торгівлі;
2) вдосконаленню експортної інфраструктури, технологій і процедур на західних кордонах України.

  • Читати більше

    USAID зацікавлене в співпраці з такими організаціями та інституціями:
    ✔️Логістичні компанії,✔️Асоціації чи виробники логістичного обладнання у сфері аграрного виробництва,✔️Агентства, що займаються маркетинговим аналізом,✔️Організатори бізнес-подій,✔️Неурядові організації,✔️Консультативні агентства,✔️Постачальники освітніх послуг,✔️Державні установи,✔️Науково-дослідні та освітні заклади.
    Партнерство з цими організаціями має на меті:
    ✔️Покращення обізнаності логістичних компаній у аграрному секторі про міжнародний досвід у сфері торгівлі зерном, його продажу та маркетингу, а також розширення експортних можливостей на нові ринки, такі як ЄС і Північна Африка;✔️Співфінансування закупівлі логістичного обладнання для аграрного сектору, яке користується великим попитом;✔️Підвищення кваліфікації та розвиток навичок співробітників логістичних компаній в аграрному секторі, щодо використання засобів для експорту зерна;✔️Вдосконалення процесів на пунктах перетину кордону, що сприятиме збільшенню експортного потенціалу;✔️Розвиток транскордонної співпраці між Українською митною службою та митними органами країн ЄС та Молдови.
    Заявки приймаються на постійній основі упродовж терміну дії цього Запиту (1 березня – 31 серпня 2024) на moc.iad%40ARE_stnarG
    Проєкт USAID розгляне подані заявки етапами, відповідно до графіку:
    📍Заявки, отримані до 15 квітня 2024 року  📍Заявки, отримані до 31 травня 2024 року  📍Заявки, отримані до 31 серпня 2024 року.   
    Детальна інформація про фінансування запропонованих інтервенцій, вимоги до реципієнтів, види потенційної грантової діяльності, у підтримці яких Проєкт USAID найбільше зацікавлений, процедуру подання заявки, критерії відбору та іншу важливу інформацію дивіться у Річному програмному запиті № APS-ERA-003. (https://era-ukraine.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/Richnyy-prohramnyy-zapyt_APS-ERA-003-1.pdf)
    Більше інформації про програму за посиланням (https://era-ukraine.org.ua/grants/)

Illustration

Програма USAID АГРО підтримає 14 проєктів з відновлення та модернізації об’єктів зрошувальних та осушувальних мереж

Ця унікальна можливість відкрита для організацій водокористувачів (ОВК), які зацікавлені в модернізації своїх гідротехнічних систем, впровадженні інновацій та розширенні інвестицій в сфері зрошення та осушення.

Дедлайн: 15.06.2024

  • Читати більше

    Основні цілі програми:
    📌 Стимулювання створення та розвитку ОВК.📌 Впровадження сучасних технологій зрошення та дренажу.📌 Закупівля та монтаж енергозберігаючого обладнання.📌 Автоматизація процесів зрошення.📌 Зменшення втрат води та енергії, підвищення родючості ґрунтів.
    Умови участі:
    ✔️ Ваша організація має бути зареєстрована відповідно до законодавства.✔️ Земельні ділянки мають бути зареєстровані в Державному земельному кадастрі.✔️ Відсутність заборгованостей за послуги забору води.✔️ Територія обслуговування не менше 200 га.✔️ Проекти реалізуються на територіях України поза зоною бойових дій.
    Сфери діяльності для співфінансування включають:
    - модернізація насосних станцій, які будуть передані у власність організації водокористувачів з державної або комунальної власності (окрім насосних станцій комплексного призначення); - придбання/заміна дощувальної техніки; облаштування інфраструктури краплинного зрошення; - встановлення системи водообліку; - заміна зрошувальних трубопроводів; - проведення протифільтраційних заходів на відкритих зрошувальних каналах; - придбання обладнання, техніки та механізмів для обслуговування меліоративної мережі; - облаштування системи дистанційного управління поливом; - облаштування системи моніторингу вологості ґрунту; - облаштування поливу для тепличного комплексу; - облаштування сплінклерного поливу для саду; - встановлення/заміна трансформаторних підстанцій на насосних станціях (окрім насосних станцій комплексного призначення); - впровадження альтернативних джерел енергії для роботи насосних стацій (окрім насосних станцій комплексного призначення) та дощувальної техніки; - відновлення відкритого та закритого дренажу.
    Усі переможці конкурсу отримають не лише фінансову підтримку, а й консультації з питань реєстрації меліоративних мереж та інших аспектів діяльності ОВК.
    Для отримання детальної інформації та подання заявки переходьте за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-usaid-ahro-pidtrymaje-14-projektiv-z-vidnovlennya-ta-modernizatsiji-objektiv-zroshuvalnyh-ta-osushuvalnyh-merezh-dlya-orhanizatsij-vodokorystuvachiv-yaki-vykorystovuyut-zroshennya-ta-osushen&fbclid=IwAR1tv-Yyt8Qc7L_OsDmJWPSlmQUbgSnVrQyqnZJqvWLS3BNsBXy0HDS7ChU

Illustration

Farmak HealthTech Race

Ваша інноваційна ідея чи технологія може стати ключем до вирішення важливих проблем у медичній сфері!

Приєднуйтесь до конкурсу Farmak HealthTech Race і отримайте унікальну можливість представити свій проєкт перед провідними фахівцями галузі.

Програма організована Українським фондом стартапів та фармацевтичною компанією “Фармак”, лідером на ринку України за підтримки EIT Community RIS Hub Ukraine.

  • Читати більше

    Програма відкрита для проєктів у сферах:

    - Biotech,
    - MedTech,
    - Healthtech та healthcare,
    - а також інші суміжні напрямки.

    Переваги для учасників:

    ✔️ Інвестиційна підтримка від $10 000 для розвитку та масштабування вашої ідеї.
    ✔️ Можливість реалізувати пілотний проєкт з найбільшим виробником лікарських засобів в Україні.
    ✔️ Консультації та підтримка від менторів і експертів, включаючи спеціалістів “Фармак”.
    ✔️ Знайомство з командами, які вже отримали інвестиції від “Фармак” і мають успіх на ринках України та за кордоном.

    Графік конкурсу:

    📍Прийом заявок: з 19 лютого по 17 березня 2024 року.
    📍Відбір фіналістів: з 18 по 24 березня 2024 року.
    📍Демо День відбудеться у останній тиждень березня 2024 ро
    ку.

    Деталі програми та подача заявки за посиланням: https://usf.com.ua/farmak_healthtech_race/?fbclid=IwAR3Ys3npB-twyB-Bj-g7vGz7Egi0Q6EZGIw6DzAxzToegnleM7LPBRv1i7E

Illustration

 European Heritage Hub 

Отримайте фінансування для вашого проєкту у сфері культурної спадщини.
- Фінансування: €2 000 - €50 000
- Дедлайн: 31 березня

Illustration

EU4Business 

Чудова можливість для українських МСБ – відновлення та розвиток бізнесу.
- Фінансування: до €10 000
- Дедлайн: 24 березня

Illustration

Bauhaus Partner Call 

Розширте ваш проєкт, спрямований на залучення громадян і створення громадського простору.
- Фінансування: до €40 000
- Дедлайн: 12 квітня

До 1 500 000 грн програма фінансування ветеранського бізнесу

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу "Варто розпочати власну справу".

Ця ініціатива пропонує фінансову підтримку для старту чи розвитку бізнесу ветеранам та їхнім сім'ям в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.Подача заявок триватиме до 18 березня 2024 року до 23:59 за київським часом.

Illustration
Illustration

До 9 125 000 UAH - СПІВФІНАНСУВАННЯ ІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ У СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО USAID

Програма спрямована на підтримку ветеранів у їх інтеграції в аграрний сектор.
Проекти націлені на сприяння працевлаштуванню ветеранів у сільському господарстві, включно з програмами підвищення кваліфікації та перепідготовки, а також сприяння самозайнятості, заснуванню та розширенню власного бізнесу у цій галузі.

 Кінцевий термін подання заявок: до 18:00, 1 квітня 2024 року.

  • Читати більше

    Основні напрямки підтримки:
    - Розробка стратегій та програм для адаптації ветеранів до роботи в аграрному секторі.- Проведення інформаційних кампаній та надання консультаційних послуг для сприяння працевлаштуванню ветеранів.- Оцінка потреб ветеранів та розробка освітніх програм, адаптованих до потреб ринку праці в аграрній сфері.
    Очікувані результати:
    - Підтримка від 500 до 1000 ветеранів у рамках проєкту.- Забезпечення працевлаштування, самозайнятості або розвитку бізнесу щонайменше для 30% учасників.- Розробка та впровадження 3-5 адаптованих навчальних програм.
    Вимоги до учасників:
    ✔️ Недержавні суб'єкти господарювання або неурядові організації, зареєстровані в Україні, з доброю репутацією та відповідністю цивільним та фіскальним нормам.
    ✔️ Досвід у навчанні дорослих, сприянні самозайнятості/працевлаштуванню, реінтеграції ветеранів або у аграрній сфері.
    ✔️ Запропонувати кандидатів щонайменше на три посади ключового персоналу: керівник проєкту, менеджер навчальних програм та спеціаліст з проєктної роботи, які відповідають кваліфікаційним критеріям.
    Фінансування: до 9 125 000 гривень на проєкт. Остаточна сума залежатиме від діяльності та переговорів.
    Більше інформації за посиланням https://business.diia.gov.ua/marketplace/finansuvanna/grant-programs/bb4cb5a5-4bc8-40dc-94b8-0c6fd2ef76f8

Illustration

Український фонд стартапів (УФС) і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголошують про початок Грантової програми підтримки українських технологічних компаній. 

У рамках програми планується виділити в загальному 2 500 000 $ на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.

Цей проєкт має на меті стимулювання інновацій, зміцнення економіки країни та підвищення її конкурентоспроможності на міжнародному ринку. Планується профінансувати 74 команди: 48 на етапі Pre-seed до 25 000 $ та 26 на етапі Seed до 50 000 $.
Заявки приймаються на постійній основі до 31 грудня 2025 року.

  • Читати більше

    Програма охоплює широкий спектр галузей, особлива увага приділяється компаніям на початкових етапах.
    Критерії для учасників програми включають:
    ✅ Зареєстровані у встановленому законом порядку суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту.✅ Відсутність інвестицій, грантових коштів або державної допомоги, що перевищують 500 000 $ в еквіваленті за весь період діяльності.✅ Сукупний дохід не перевищує 500 000 $ в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.✅ Заявник фактично не перебуває і не здійснює діяльність на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України, а також не входить в санкційний список та не є об’єктом спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.
    ❗️Участь не можуть приймати: Проєкти, які вже отримали фінансування від програм BRAVE1 або ініціативи "Seeds of Bravery" Європейської інноваційної ради, а також для компаній, що виробляють військове обладнання.
    Додаткова інформація за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1iLapou9kDv-6jzcCOh6ly0nxnlzzl-zc/view
    Подати заявку можна за посиланням: https://usf.com.ua/programs/grants-program/


Illustration

Грант на розвиток експортоорієнтованої переробки зернових, олійних та бобових культур.

Програма діє до 31.05.2024 року

Проект із залученням коштів до 703 мільйонів гривень спрямований на підтримку 20 українських аграрних компаній, які спеціалізуються на переробці зернових, олійних і бобових культур, з метою відновлення та розширення їхнього експортного потенціалу. Цю ініціативу реалізовано за підтримки програми USAID АГРО.

Illustration

Фінансова допомога домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермерам.

Програма діє до 31.12.2024 року

Програма реалізується організацією Mercy Corps за підтримки UASP. Розмір допомоги становить 3 000 доларів США перерахованих за курсом НБУ (може варіюватися в залежності від індивідуальних потреб). До участі у програмі запрошується місцеве населення та внутрішньо переміщенні особи, які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни. перепиши іншими словами.

Illustration

Фінансова допомога малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства.

Програма діє до 31.12.2024 року

До 75 000 доларів США допомога фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством, у відновленні діяльності та подоланні наслідків війни.

Програма реалізовується у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях, окрім районів активних бойових дій та зон високого ризику.

Illustration

1 000 000 євро Грант для українських підприємств

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

ДЕДЛАЙН: 24 березня 2024 рокуДЕ: вся УкраїнаСЕКТОР: бізнес
Ця ініціатива спрямована на підтримку економічної стійкості, розвитку, та забезпечення кращих умов для українських підприємств, а також на заохочення інновацій та експортної діяльності.

  • Читати більше

    Хто може подавати заявку на отримання гранту:• Підприємства, що працюють у сферах переробної промисловості (включно з машинобудуванням, виробництвом меблів, харчовою та легкою промисловістю);• Підприємства креативних індустрій (за винятком IT сектору);• Підприємства логістики та транспорту;• Підприємства інших секторів з високим потенціалом для експорту або інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).
    ! Важливо: Грант не призначений для підтримки бізнесів, пов’язаних з виробництвом зброї, військової амуніції, продукції подвійного призначення, нафтопродуктів, алкогольних напоїв (в тому числі вино та пиво), дистильованих напоїв, тютюнових виробів, фармацевтики, азартних ігор, сільськогосподарської продукції (включаючи фермерські господарства), та IT-сектору.
    Грант може бути використаний на:• Підтримку та розвиток експортних можливостей;• Дослідження та розробку (R&D);• Процеси сертифікації;• Тестування та перевірку продукції;• Реєстрацію та захист інтелектуальної власності;• Інші витрати, пов’язані з розвитком бізнесу.
    Ця програма є частиною зусиль з підтримки українського бізнесу, спрямованих на створення стійких умов для економічного відновлення та зростання.
    Заявки приймаються від підприємств, що відповідають критеріям програми, та готові розширювати свою діяльність, експортувати та впроваджувати нові інновації.
    Для ознайомлення з умовами участі в проєкті переходьте за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-VxdASinv6yBKW_DoNMblZOKUsB6HAbi/view
    Більше детальної інформації та подати заявку можна за посиланням: https://100grants4smes.net.ua/

    Період подачі заявки з 28 лютого до 24 березня 2024 року включно

Illustration

До 15 000 євро на розвиток бізнесу

EU4Business запускає нову ініціативу грантового фінансування

ДЕДЛАЙН: 24 березня 2024 рокуДЕ: вся УкраїнаСЕКТОР: бізнесЦя програма орієнтована на підтримку проектів від компаній, що пропонують інноваційні продукти та послуги або мають намір розширюватися та виходити на експортні ринки.
Загальний фонд програми становить 300 тисяч євро, який буде розподілений між 20 малими та середніми підприємствами.

  • Читати більше

    Щоб бути допущеними до участі в конкурсі, компанії повинні відповідати ряду критеріїв:
    ✔️ юридичні особи – товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), які є суб’єктами малого підприємництва у розумінні, визначеному Господарським кодексом України;✔️ не менше 51% належить кінцевим бенефіціарним власникам, які є громадянами України;✔️ чисельність працівників складає від 11 до 150 осіб на момент подання заявки;✔️ річний дохід від будь-якої діяльності еквівалентний сумі до 10 мільйонів євро, визначений за середньорічним курсом Національного банку України;✔️ продукт або послуга містить інноваційну складову та/або підприємство має потенціал до розширення та/або експорту;✔️ підприємство на дату звернення не розташоване та не здійснює свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України;✔️ компанія не веде діяльності та не має своїх дочірніх компаній у Російській Федерації та/або Білорусі та інших країнах із санкційного списку;✔️ підприємство, власники та керівництво не перебувають у списку санкцій щодо юридичних або фізичних осіб згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України,;✔️ компанія не перебуває в процесі припинення або банкрутства, не є банкрутом і не має податкових боргів;✔️ підприємство не є відповідачем у судових та виконавчих провадженнях щодо корупційних правопорушень.
    ❗️ Важливо: від одного підприємства може бути подана лише одна заявка (пов’язані компанії не можуть подавати заявки).
    Подати заявку можна за посиланням https://usf.com.ua/eu4business-up-to-15k-for-business-support/

Illustration

2 000 000 ЄВРО

ДЛЯ БІЗНЕСУ — ГРАНТ ПІДТРИМКИ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ DEVELOPPP

ДЕДЛАЙН: постійноДЕ: вся УкраїнаСЕКТОР: бізнес, будівництво2 мільйони євро в якості гранту на підтримку відновлення України — це пропозиція програми DEVELOPPP, організованої Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Цей конкурс надає фінансову допомогу компаніям, які прагнуть використовувати бізнес-можливості в Україні та брати участь у її відбудові під час військових викликів.
Програма фінансування оцінює та підтримує бізнес-проекти на основі конкурсу. Немає обмежень щодо кількості переможців чи термінів подачі заявок. Всі подані проекти будуть розглядатись, а найкращі з них отримають фінансування. Партнери програми, DEG Impulse та GIZ, відповідають за оцінку та допомогу в реалізації проектів.

  • Читати більше

    ⬇️ Критерії для учасників:
    - Компанія повинна бути приватною, прибутковою та зареєстрованою в ЄС, ЄАВТ, Україні чи в країнах-учасницях ОЕСР-КСР.
    - Компанія повинна мати фінансові та кадрові ресурси для реалізації проекту.
    - Проект має сприяти відбудові України, особливо в сферах сільського господарства, охорони здоров'я, будівництва чи відновлюваних джерел енергії.

    ⬇️ Вимоги до компаній:
    - Компанія має бути у приватній власності і орієнтована на прибуток.
    - Реєстрація компанії в ЄС, ЄАВТ або в країні-члені ОЕСР-КСР.
    - Наявність двох перевірених аудиторами фінансових звітів.
    - Щорічний оборот не менше 400 000 євро.
    - Достатні фінансова стабільність та ліквідність.
    - Мінімум чотири працівники.
    - Компанія або партнери повинні мати необхідні ресурси та кваліфікацію для реалізації проекту.
    - Продукція або послуги не повинні належати до чутливих сфер діяльності, таких як озброєння чи алкоголь.

    ⬇️ Вимоги до проектів:
    - Проект має бути розташований в Україні.
    - Проект має сприяти відбудові України, зокрема в сферах сільського господарства, охорони здоров'я, будівництва та відновлюваної енергії.
    - Діяльність проекту має бути прибутковою та сприяти відновленню України. Максимальний внесок державного сектору становить 50% або не більше 200 000 євро.
    - Проект повинен мати чіткий дизайн, реалістичні цілі та заходи, а також адекватне співвідношення витрат і вигод.
    - Проект не може бути реалізований без фінансової підтримки.
    - Тип і обсяг запланованих заходів мають бути оцінені протягом терміну реалізації проекту.
    - Заплановані заходи в основному повинні бути завершені до кінця 2026 року.

    Для участі у конкурсі, виберіть одного з партнерів, DEG Impulse або GIZ, і подайте заявку через платформу develoPPP. Кожен проект буде оцінений за зазначеними критеріями, а рішення про фінансування зазвичай приймається протягом шести тижнів після подання. Отримавши позитивне рішення, DEG Impulse або GIZ допоможуть вам у деталізації, розробці та реалізації проекту.

    Додаткова інформація доступна на сайті:
    https://www.developpp.de/en/application/special-competition-ukraine

Illustration

Дедлайн подачі: до 31 грудня 2024

ВАУЧЕР НА ВІДНОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ У ЛЬВОВІ

СУТЬ БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІВаучерна підтримка юридичних осіб та ФОП, які зареєстровані на території Львівської МТГ та постраждали від ракетних обстрілів.
Кошти надаються  на ремонт, реконструкцію знищеного або пошкодженого нерухомого майна, закупівлю/заміну/ремонт знищеного або пошкодженого обладнання, яке використовується у господарській діяльності, закупівлю сировини та матеріалів, які використовуються у господарській діяльності та на інші витрати, необхідні для відновлення господарської діяльності.

Illustration

Дедлайн подачі: 31.01.2024

ГРАНТ НА ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ ВІД ООН (ФАО)

Для кого: виробники сільськогосподарської продукції, ФОП або юридичні особи будь-якої форми власностіГеографія: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області
Програма спрямована на підтримку відновлення українських фермерів, які стикаються з проблемами, ускладненими впливом війни на агробізнес. Розмір гранту: до 370 000 грн (10 000 $) для малих сільгоспвиробників; до 925 000 грн (25 000 $) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств та кооперативів.

Illustration

Дедлайн подачі: 24.01.2024

КОНКУРС "ПОСИЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ В ПРОЦЕСАХ РАННЬОГО ВІДНОВЛЕННЯ НА ЗВІЛЬНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ"

Для кого: ОГСГеографія: Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївської, Донецька та Луганська області*В Луганській області мова йде про релоковані ОМС
Мета програми: посилення співпраці між громадянами і місцевою владою в межах діяльності органів місцевого самоврядування з раннього відновлення, яка передбачає залучення громадян. Розмір гранту: від 750 000 до 1 500 000 грн

Illustration

ДО 36 МЛН ГРН

СПІВФІНАНСУВАННЯ НА РОЗВИТОК ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

ДЕДЛАЙН: 3 липня 2024 рокуДЕ: вся УкраїнаГАЛУЗІ: аграрний сектор
Мікро, малі та середні аграрні виробники в Україні стикаються з проблемами у зв'язку зі складнощами експорту та потребують збільшення елеваторних потужностей для ефективного сушіння і зберігання зернових культур. Реалізація таких проектів дозволить збільшити об'єми і тривалість зберігання зерна, підвищить стабільність ведення бізнесу та сприятиме поліпшенню продовольчої безпеки в країні.
Ми надаємо підтримку в процесі підготовки та подання документів для участі в цій грантовій програмі. Замовити послугу можна тут - >

  • Читати більше

    В рамках конкретного проекту передбачається, що:- Мінімум 70 мікро, малих та середніх підприємств аграрного сектору зможуть скористатися додатковими послугами по обробці, сушінню та зберіганню зернових.- Обсяг послуг зберігання зерна для ММСП збільшиться щонайменше на 20 тисяч тонн на рік, а послуги сушіння зерна - на 50 тисяч тонн на рік.- Понад половину всіх наданих послуг з обробки, сушіння та зберігання зерна будуть отримувати малі та середні підприємства, які обробляють або орендують земельні ділянки площею менше 500 гектарів.
    Заплановані дії включають, але не обмежуються наступним:- Розробка та впровадження дієвої програми, спрямованої на розв'язання проблем, пов'язаних з доробкою, сушінням та зберіганням зерна в рамках мікро, малих та середніх підприємств, шляхом підвищення їх потенціалу та розширення потужностей зерносушильних установок та/або елеваторів.- Придбання та запуск спеціалізованого обладнання для збільшення можливостей у сфері доробки, сушіння та зберігання зерна.- Встановлення системи надання послуг для ММСП у сфері доробки, сушіння та зберігання зерна, включно з організацією якісного лабораторного контролю.- Запровадження пілотних програм з енергозбереження або використання альтернативних джерел енергії в процесах доробки та сушіння зерна, що стимулюватиме ММСП до використання кращих практик у цій галузі.- Створення нових робочих місць у відповідних секторах.Для кого:- Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію.
    Додатковими перевагами будуть: - Збільшення елеваторних потужностей переробних підприємств, - Спрямування проекту на впровадження енергоефективних технологій. - Якщо заявники підпадають під визначення малих і середніх підприємств відповідно до критеріїв: мале підприємство – 10-49 працівників, від $100 тис. до $3 млн річний оборот та річна сума активів; середнє підприємство – 50-300 працівників, від $3 млн до $15 млн річний оборот та річна сума активів.
    Сума: Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур.
    За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.
    Терміни:До 19  січня 2024 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: moc.scinomehc%40sdrawabus.orga); 23 січня 2024 р. з 11:00 до 13:00 Програма USAID АГРО  проведе передзаявочний онлайн-семінар; Не пізніше 18:00 30 січня 2024 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі на ел. cкриньку moc.scinomehc%40oknerazali; Не пізніше 18:00 14 лютого 2024 року  – кінцевий термін подання заявок для розгляду в першому раунді (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на ел. скриньку .moc.scinomehc%40sdrawabus.orga Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.
    Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.
    УмовиЗавантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням.

Illustration

Дедлайн подачі: 26.01.2024

ГРАНТИ ВІД LENOVO НА 1 МЛН ГРН. ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ БІЗНЕСУ.

Грантова програма від Lenovo для малого бізнесу в Україні пропонує комплексне навчання та фінансову підтримку, включаючи курс із 9 лекцій, індивідуальні консультації з профільними експертами та менторські сесії.
Участь відкрита для українських підприємств, які працюють у будь-якій галузі бізнесу, мають від 5 до 50 працівників і мінімум 2 роки досвіду на ринку.
Переможці отримають грантове фінансування: 500 тис. грн для першого місця, 300 тис. грн для другого та 200 тис. грн для третього. Гранти мають бути використані на розвиток діяльності підприємства, з деякими обмеженнями на види витрат.
Дедлайн подачі заявок - 26 січня 2024 року. Фіналісти будуть повідомлені особистим листом 21 лютого 2024 року і пройдуть додаткові консультації та тренінги перед пітчингом. Пітчинг відбудеться 13 березня 2024 року у Києві, де кожен учасник матиме 15 хвилин для презентації свого проекту.

Illustration

Дедлайн подачі: не вказано

ДО 25 000 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

German Marshall Fund of the United States оголосив про новий прийом заявок на гранти до $25 000 для громадських організацій України в рамках програми Ukraine: Relief, Resilience, Recovery.
Гранти спрямовані на відповідь на безпекові виклики та гуманітарну кризу, викликані війною. Проекти можуть бути ініційовані громадськими організаціями, що юридично зареєстровані в Україні чи сусідніх країнах.
Заявки приймаються на постійній основі та мають включати назву та номер пріоритетного напрямку проекту. Пропозиції надсилаються на адресу .gro.sufmg%40R3eniarkU
Розмір гранту – до $25 000.Пропозиції не можуть покривати витрати, пов’язані з харчуванням, будівництвом/ремонтом або одягом. Вартість зазначених у кошторисі видатків на компенсацію заробітної плати членам колективу організації не повинна перевищувати 40 відсотків загального кошторису.

Illustration

Дедлайн подачі: 29.02.2024

НОВА ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ СЕРЕДНІХ ТА ВЕЛИКИХ ПІДПРИЄМСТВ

До подання концепцій запрошуються середні та великі приватні українські підприємства.Концепції мають бути подані не пізніше 29 лютого, 2024 року.
Очікується надання гранту на підприємство в діапазоні 250,000 – 2,000,000 доларів США.
За результатами реалізації концепцій підприємства-учасники мають досягти збільшення продажів принаймні в п’ятикратному обсязі (порівняльно із сумою запитуваної грантової підтримки). Також одним із критеріїв оцінки буде кількість створених робочих місць. Передбачено співфінансування.
Відбір буде відбуватися у два етапи. 1️⃣ Перший етап – оцінювання концепцій. Далі учасникам, які презентують кращі концепції використання грантових коштів з огляду на досягнення цілей програми, буде запропоновано подати деталізовані грантові заявки.

Потрібен бізнес-план та супровід для подачі на грант?

Залишайте заявку - ми надамо Вам ці послуги максимально якісно!

Made with