+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

+38 (099) 270 68 71

| +38 (095) 653 45 75


працюємо: пн-пт, з 9:00 до 18:00

Підписуйтесь на нас: 


Грантова програма для агробізнесу від Mersy Corps

Illustration

1. ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ДОМОГОСПОДАРСТВАМ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ТА ДРІБНИМ ФЕРМЕРАМ

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, розпочала Програму підтримки сільського господарства України.

ДЕДЛАЙН: не вказаноДЕ: на території Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей
Мета цієї програми - це допомога у відновленні сільськогосподарської діяльності та подоланні наслідків війни постраждалим місцевим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну, а також фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством.

До участі у програмі запрошується місцеве населення¹ та внутрішньо переміщенні особи (ВПО), які потребують допомоги у відновленні cільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни.¹Особи, зареєстровані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, перелік яких затверджено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України наказом від 22.12.2022 № 309, та проживають на території, яка контролюється урядом України.
Очікується, що завдяки отриманій допомозі домогосподарства або дрібні фермери зможуть відновити фермерську діяльність, що сприятиме стабілізації або збільшенню прибутку родини.
Середній розмір фінансової допомоги складає 3 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ). Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб домогосподарств.Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі. Ми також будемо оцінювати ваші заявки, зважаючи на безпекові ризики, визначені Mercy Corps.

2. ФІНАНСОВА ДОПОМОГА МАЛОМУ ТА СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСУ У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, розпочала Програму підтримки сільського господарства України.

ДЕДЛАЙН: не вказаноДЕ: на території Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей
Мета цієї програми - це допомога у відновленні сільськогосподарської діяльності та подоланні наслідків війни постраждалим місцевим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну, а також фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством.Програма реалізовується на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей (за винятком районів, де тривають активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення бізнес-діяльності) спільно з партнерськими організаціями:

Illustration


Громадською організацією ”Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба” (Донецька область); Громадською Організацією ”Рада жінок-фермерок” (Запорізька та Дніпропетровська області); Благодійною організацією Благодійний фонд «ЛАСКА» (Миколаївська та Херсонська області);Сільськогосподарським кооперативом ”Зерновий” (Харківська область).
До участі у програмі запрошуються представники малого та середнього сільськогосподарського бізнесу, які:- зможуть надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни, і як саме фінансова допомога сприятиме її відновленню;- у своїй бізнес-моделі вже мають або планують відновити чи розширити взаємовигідну співпрацю із домогосподарствами, що здійснюють сільськогосподарську діяльність або іншими дрібними фермерами. Прикладами такої кооперації може бути: надання послуг, що сприяють веденню фермерської діяльності, постачання або виробництво ресурсів необхідних для ефективного фермерства, закупівля продукції фермерської діяльності або забезпечення доступу до ринків збуту, тощо;- чітко аргументують необхідність отримання фінансової допомоги.
Очікується, що завдяки отриманій допомозі підприємство зможе відновити та/або збільшити власну прибутковість, а також вплине на розвиток фермерської діяльності домогосподарств населення або інших дрібних фермерів.
Середній розмір фінансової допомоги складає 75 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ).
Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб бізнесу. Одержувач коштів має здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.
Умови участі в програмі:- офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;- інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги. Розмір власного внеску визначається індивідуально і залежить від фінансової спроможності учасника програми
Відбір учасників програми здійснюватиметься на конкурсній основі. Ми також будемо оцінювати ваші заявки на отримання допомоги, зважаючи на безпекові ризики, визначені Mercy Corps.
Зверніть увагу, що подання заявки на участь у програмі можливе лише після реєстрації на головній сторінці сайту. Для подачі заявки вам необхідно відповісти на запитання, які допоможуть нам ознайомитись із вашою поточною діяльністю та потребами, на які будуть спрямовані кошти допомоги. На цьому етапі не потрібно складати детальний бізнес-план.
Джерело: ТУТ

Image placeholder

- замовити послугу-

У НАС МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПОВНОГО СУПРОВОДУ У ПОДАЧІ НА ДАНИЙ ГРАНТ

До послуг входить: консультування по всім питанням, підготовка проектної документації, подача заявки.Вартість послуги: 10 000 грн Залиште заявку для замовлення послуги чи консультації ТУТ:

Дякуємо!

Ми незабаром зв'яжемося з Вами.

Can't send form.

Please try again later.

Made with